Falešná revoluce v Bělorusku - Tři herečky v bílém jako další metastáza genderistického pokusu ovládnout svět.
Kdy přijdou odstřelovači? Putin Bělorusko nepustí, ale bude to tuhý boj
15. 8. 2020
Falešná revoluce v Bělorusku se dostala do mrtvého bodu. Pro americký Deep State je však důležité dorazit nakousnutou laň co nejdříve – zcela jistě před prezidentskými volbami v USA. Ve hře je obklíčení Ruska – a to je příliš lákavé sousto, nechat to jen tak.
Zaktivované ženy v Bělorusku. Jedna z metastáz, která se projevuje v Evropě například přijímáním migrantů, Zelených údělem, nebo inkluzí ve školách. Vše zatím směřuje k revoluční proměně společnosti pod nadvládou žen.
“V čele revoluce v Bělorusku stojí ženy, protože se dokáží snadněji dohodnout než muži. Zatímco se muži dohadují celé týdny, tři běloruské vůdkyně se shodnou na 15 minut,” uvedla Česká televize v rozhovoru s běloruskou aktivistkou.
Bělorusko se ocitlo uprostřed genderového mediálního víru, který může skončit světovou válkou.
Tři běloruské ženy, použité genderovou internacionálou. Zleva: Světlana Tichanovská, Veronika Capkalová, Maria Kolesniková.
Jejich symboly pro méně chápavé. Vpravo Maria Kolesniková, pro kterou je podle podle všeho připraven příběh s nejšťastnějším koncem. První dvě ženy již opustily Bělorusko, jak jim velel scénář.
V zemi probíhá o pokus svržení “posledního spojence Ruska” – ženami. Pavouci ve stínech postavili do čela tři a všechny oblékli do bílé barvy. Proč právě bílé? Ano, protože Bělo – Rusko, odpověď je vskutku takto stupidní.
Je to tak pitomé, že by to mohlo fungovat
Celé je to tak pitomé, že to mohlo fungovat. Všechny tři běloruské ženy mají příběh – “jako by” nahrazují své muže. Jako ve válce. Muži jsou mrtví (ve vězení) tak se zbraní chápou ženy. Čirý Hollywood, stejný rukopis jako na Ukrajině, Slovensku a jinde v nedávných zemích ex-sovětského impéria.
Další metastáza genderistického pokusu ovládnout svět
Světlana Tichanovská, Veronika Capkalová, Maria Kolesniková. Jako tvář revoluce by se lépe hodila vysoká blondýna Kolesniková, scénáristé vybrali Tichanovskou. Proč, ukáže čas. Každopádně po zpackaných volbách je Kolesniková jediná, kdo v Bělorusku zůstal (první dvě odjely).
Běloruské aktivistky a jejich skupiny se chopily šance. Angažované, genderově uvědomělé, vycvičené od svých soudružek z USA (které se nyní pokouší o svou vlastní barevnou revoluci ve vlastní zemi), případně od jiných, vyslaných z okolních států (Česká republika, Polsko).
Ženy jako motivace po krachu ve volbách
“Bělorusko ještě nedozrálo k tomu, aby si zvolilo do čela ženu”, uvedla neúspěšná kandidátka na prezidentku paní Světlana Tichanovská. A má pravdu. Ve volbách získala Tichanovská v čele tria “žen v bílém” pouhých 10 procent, což je obrovský propadák, i kdybychom k připustili, že Lukašenko podváděl.
To však cynickým konstruktérům barevných revolucí nijak nestojí v cestě. Snad žádná země v Evropě není méně vhodná pro vítězství ženy, ale právě to je výzva. Organizátoři zajistí dodávku demonstrantů, média se starají o obraz. Zbytek je politika – byť jde o jasné vměšování do vnitřních záležitostí Běloruska.
Cílem je – nehledě na formu – to samé jako na Majdanu před pár lety – odkrojení Běloruska od Ruska, odkup krachujících podniků a půdy americkými “podnikateli”. A rychlé osazení Běloruska armádou USA pod vlajkou NATO.
Když se podíváme na složení demonstrantů v Minsku, vidíme takřka bez výjimky mladé svalnaté muže kolem 25 let, mezi kterými se hemží stejně mladé dívky – jako jakási motivace. Princip stáda. Facebooková generace. Složení připomínající “Black Lives Matter” v USA a také cíle jsou podobné.
Kdy přijedou tanky NATO
Nepokoje v Bělorusku vykazují všechny znaky předem napsaného scénáře. Jakého si příběhu, který je variantou “aktivistky ze skládky”, nebo “boxera jako Rocky”, podobně jako v roce 2014 na Ukrajině, nedávno na Slovensku, nebo jako předtím post-sovětských republikách jako například v Estonsku, Lotyšsku a Litvě (tzv. “Zpívající revoluce” v letech 1987 – 90).
V těchto strategicky důležitých pobaltských zemích jsou dnes rozmístěny tanky a jednotky USA (tzv. NATO), jejichž hlavně míří na Rusko.
Kdo by byl na Ukrajině řekl, že bezzubá okupace náměstí Majdan v roce 2014 povede ke státnímu převratu? A vida: stačila parta odstřelovačů a všechno bylo jinak.
Kdo by byl na Slovensku v roce 2018 řekl, že vražda snoubenců v domku na kraji vesnice povede k propojení na italskou mafii Ndrangheta a následně k pádu vlády – a ke zvolení neznámé (a bezkrevné) aktivistky prezidentkou Slovenska?
A vida.
Kdo jsou tři dámy k bílém?
Manžel Cichanovské Sergej – běloruský majitel kanálu na youtube, který si usmyslel, že bude kandidovat na prezidenta. Šance na zvolení nula. Policie našla v jeho bytě několik milionů korun, zašitých v gauči, tak ho zašila taky. Prý to na něj narafičili. Cichanovská po nepovedených volbách odjela do Litvy.
Manžel Capkalové Valerij – také pojal smělý záměr kandidovat na prezidenta. Šance na zvolení nula. Před volbami ujel do Ruska (!) prý proto, že dostal od svých přátel (!) z KGB zprávu, že ho chce Lukašenko nechat zavřít.
Trio doplňuje Marija Kolesniková, volební manažerka bankéře Viktara Babaryky, který také pojal smělý záměr kandidovat na prezidenta. Šance na zvolení nula. Babaryka byl šéfem Belgasprombanky, běloruské odbočky ruské Gazprombanky. Nyní sedí kvůli podezření z daňových úniků.
Arfa.cz