Známý německý novinář, který dlouhá léta pracoval pro veřejnoprávní televizi ARD, říká: „USA dlouhodobě plánují útlak a koncentrační tábory FEMA pro nepohodlné občany!“
31.12.2017 Jan Běhůnek, homaterapie.cz - překlad pro www.casopis-sifra.cz
Známý německý novinář, který dlouhá léta pracoval pro veřejnoprávní televizi ARD, říká: „USA dlouhodobě plánují útlak a koncentrační tábory FEMA pro nepohodlné občany!“
Dne 18. července 2015 byli po teroristickém útoku v USA zavražděni čtyři členové amerických elitních jednotek. Americký generál Wesley Clark na televizním kanálu MSNBC pronesl poněkud zvláštní poznámku, ve které obhajuje zavírání Američanů do koncentračních táborů nebo jejich eliminaci.
Moderátor generálovi položil tuto otázku: „Jak chceme eliminovat seberadikalizované ,osamělé vlky‘?“
Wesley Clark pro někoho možná překvapivě odpověděl: „Musíme identifikovat lidi, kteří se s největší pravděpodobností zradikalizují. Musíme to podchytit už na začátku. Je tady určitý počet mladých lidí, kteří jsou odcizení. Nedostanou žádnou práci, opustili je přátelé, jejich rodina je tady nešťastná. Musíme tyto signály pozorovat. Dosáhnout na ně prostřednictvím členů naší společnosti a vrátit je zpět. Podívat se také na jejich duše. Na úrovni národní politiky se musíme zaměřit na to, co to znamená seberadikalizace, protože jsme s touto skupinou teroristů ve válce. Mají ideologii. Když někdo během druhé světové války přijal ideologii nacistů na úkor Spojených států, pak jsme neřekli, že se jedná o svobodu projevu. Zavřeli jsme ho do tábora, kde byli váleční zajatci. Takže když se tito lidé zradikalizují a nepodporují Spojené státy, když nejsou ke Spojeným státům loajální, dobře, v podstatě je to jejich právo. Naše právo a naše povinnost ale je oddělit je od běžné komunity po dobu trvání konfliktu. Myslím si, že proti tomu budeme muset stále ostřeji zasahovat, a to nejen ve Spojených státech, ale také naše spojenecké národy, Británie, Německo a Francie se budou muset podívat na své domácí právní postupy.“
Toto těžko uvěřitelné prohlášení zajímavě okomentoval bývalý zahraniční korespondent německé televize ARD, spisovatel, aktivista a politik Christoph H. Hörstel, zakladatel a dnes již bývalý předseda politické strany Deutsche Mitte.
„Po interview bývalého amerického generála Wesley Clarka moje obavy nyní narůstají. V rozhovoru se generál vrátil k druhé světové válce. USA aktuálně nacházejí ve válce, ve válce proti teroru. U člověka, který se nepostaví na stranu americké vlády a není loajální, se musí uvažovat o jeho eliminaci a zavření do tábora. Takové poznámky jsou v USA přijímány velmi negativně. Američané během druhé světové války do takových táborů zavřeli přes 100 000 Japonců. Je zajímavé, že tam byli také jejich příbuzní, kteří v Evropě bojovali za americké zájmy a zemřeli. Americká vláda se svým spoluobčanům musela omluvit. To, co se stalo, bylo ilegální. Wesley Clark se k této ilegální praxi vysloveně v rozhovoru vztahoval a považuje ji za legální, normální a přiměřenou. Také spojenci USA – Velká Británie, Německo a Francie – musejí podle něj své právní procedury přehodnotit. Tento druh přehodnocení známe. Je to nejnižší stupeň amerických rozkazů na závislé evropské vlády. Tak to funguje. Je to dost těžká situace.“
V USA existuje úřad FEMA – Federální úřad pro zvládání mimořádných situací (The Federal Emergency Management Agency) –, jenž postavil po celé zemi 800 krizových táborů, které jsou údajně pro nouzové ubytování v případě katastrofy. Tak zní oficiální verze. Vedle toho existují i jiné verze, které tvrdí něco jiného.
FEMA kempy jsou již známé a podezřelé po celém světě. Různé skeptické hlasy je považují za budoucí koncentrační tábory. Novinář Christoph Hörstel, který tuto problematiku dlouhodobě sleduje, říká: „Je třeba to brát vážně. Například v USA proběhlo cvičení od 15.7. do 15.9. 2016 v devíti federálních státech. Vojáci, domobrana a agenti pronikli mezi domácí obyvatele v 9 státech. Obyvatelé byli varováni, ale jakmile tyto aktivity odhalí, mají to ohlásit. Vojáci, kteří tam cvičí, musí být nenápadní, a pokud si jich obyvatelé všimnou, nahlásí je. To znamená, že vojáci svého cíle vojáci nedosáhli. Když to spojíme se dvěma tématy, která jsou velmi vážná, vojenská konfrontace s Ruskem a hrozící finanční krach, pak se dostáváme k tomu, kdy se ptáme: O co tady doopravdy jde?“
FEMA tábory leží zcela mimo obydlenou oblast, například v lesích. Neleží tudíž blízko obydlených oblastí, tedy u lidí, kterým by se eventuálně mělo pomoci. „Oficiální verze je jasná. Pokud bude zemětřesení, hurikány, přírodní katastrofy, záplavy, před kterými lidi chceme ochránit, pak musí do táborů. Ty se mají využívat také jako sportovní městečka. To je celkem absurdní. Američané ke svým sportovním městečkům, která jsou na předměstích, mají velmi úzký vztah. V USA tomu doopravdy moc nevěří, ať už se jedná o miliony plastových rakví nebo počty vyrobené munice. Jedná se 300 000 000 kusů munice, takže prakticky pro každého Američana je jedna kulka. Tyto věci přirozeně mohou způsobit nepokoje, pokud se to někde tají a pak se tyto informace dostanou na povrch v určité souvislosti. Američané se potom mohou cítit ohrožení, především ti, kteří se intenzivně podílí na politické moci,“ myslí si Christoph Hörstel. „Já jsem pojmenoval dva důvody stavby FEMA táborů – jedna věc je přírodní katastrofa či finanční krach. Potom bude následovat chudoba a zabavování potravin. Na útisk obyvatelstva Obamova administrativa připravila a schválila obrovské množství zákonů pro nouzovou situaci, kde je to vše popsané. Zemědělci budou muset odevzdat i tu poslední bramboru, kterou sklidí. To platí již dnes, existují taková nařízení, to si můžete přečíst. Další věc je narůstající konflikt s Ruskem. Obě strany ohromně zbrojí, jedná se o druhou ohromnou vlnu zbrojení od druhé světové války.“
Video: https://youtu.be/Hg6bAOpirUA https://youtu.be/0RhEtRTfLXY
Zdroj: https://christoph-hörstel.de/usa-unterdrueckung-konzentrationslager-geplant-auch-bei-uns/